Vánoční webinář s tipy na knihy pro děti a mládež

Webinář již skončil. Děkujeme vám všem za příjemnou atmosféru a účast. Děkujeme MAP Čáslavsko za pozvání.

Pokud vás zajímají tipy na knihy pro děti a mládež a rádi byste s námi byli dál v kontaktu, zanechte nám prosím svůj e-mail a my se vám ozveme, jakmile budeme chystat další program.

❆ Webinář se uskuteční 30. 11. 2021 od 17:00 do 18:30

❆ Zaměříme se na knihy pro děti všech věkových kategorií. Prosíme vás ale, abyste nám ve formuláři k přihlášení vyplnili i pro jak staré děti tipy hledáte, abychom tipy mohly uzpůsobit na míru vám účastníkům

❆ Část webináře věnujeme i tématu, jak můžete právě vy podpořit děti ve čtení knih

❆ Webinář budeme vysílat na našem mravenčím Youtube kanále. Odkaz získáte po přihlášení na tento webinář v e-mailu s potvrzením.

❆ Záznam webináře bude možné shlédnout do středy 1.12.2021.

❆ Webinář pořádá Mravenčí chůva a MAP Čáslavsko

Webinářem vás provedou autorky projektu Mravenčí chůva

Julie Dominika Zemanová
Čtu po celý svůj život. Knihy mi vždy pomáhaly a přinášely radost a potěšení. Přála jsem si to předávat dětem kolem sebe. Z těch v mojí rodině se už vášniví čtenáři stali. Snažila jsem se být jejich trpělivou pozorovatelkou a hodně jsem se při tom naučila. Těší mě, když mě děti vpustí a já je mohu při výběru i čtení sledovat a podporovat. Své zkušenosti a myšlenky moudrých jsem předávala dál a ověřovala ve vedení oddílů, jako šéfredaktorka časopisu pro předškoláky i jako lektorka.

Marie Podvalová
Miluji příběhy a poznávání světa kolem nás a knihy jsou mi na této cestě velkým průvodcem. Vždy jsem si přála, aby mé děti měly rády čtení a knihy byly důležitou součástí jejich života. Jsem ráda, že se nám daří je na jejich cestě ke čtenářství podporovat. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti. Provázení dětí a podpoře dospělých jsem se věnovala také jako vedoucí skautského oddílu, logopedka a lektorka vzdělávacích akcí.

❄︎❅❆ Registrujte se zde: ❆❅❄︎