Vánoční webinář #2

Webinář zdarma, ve kterém se dozvíte: Jak na čtení s malými dětmi + získáte tipy na knihy nejen pod stromeček

Webinář navazuje na náš první letošní Vánoční webinář a můžete se tedy těšit na nové tipy a informace. 

❆ Webinář se uskuteční 15. 11. 2021 od 17:00 do 18:30

❆ Ať už sháníte poslední tipy na vánoční dárky pro vaše děti nebo chcete inspiraci k dalším příležitostem, můžete se těšit na knižní novinky, které stojí za to poznat. 

❆ Část webináře věnujeme také tématu, jak na čtení s vašimi malými dětmi. Předáme vám důležité informace i konkrétní tipy, jak u malých dětí nastartovat a podporovat jejich lásku ke čtení. 

❆ Webinář budeme vysílat ve facebookové skupině Čtení je brána do světa. Záznam bude dostupný ve skupině i na našem Youtube kanále do pátku 17. 12. 2021. 

Webinářem vás provedou autorky projektu Mravenčí chůvy

Julie Dominika Zemanová
Čtu po celý svůj život. Knihy mi vždy pomáhaly a přinášely radost a potěšení. Přála jsem si to předávat dětem kolem sebe. Z těch v mojí rodině se už vášniví čtenáři stali. Snažila jsem se být jejich trpělivou pozorovatelkou a hodně jsem se při tom naučila. Těší mě, když mě děti vpustí a já je mohu při výběru i čtení sledovat a podporovat. Své zkušenosti a myšlenky moudrých jsem předávala dál a ověřovala ve vedení oddílů, jako šéfredaktorka časopisu pro předškoláky i jako lektorka.

Marie Podvalová
Miluji příběhy a poznávání světa kolem nás a knihy jsou mi na této cestě velkým průvodcem. Vždy jsem si přála, aby mé děti měly rády čtení a knihy byly důležitou součástí jejich života. Jsem ráda, že se nám daří je na jejich cestě ke čtenářství podporovat. Ráda se s vámi podělím o své zkušenosti. Provázení dětí a podpoře dospělých jsem se věnovala také jako vedoucí skautského oddílu, logopedka a lektorka vzdělávacích akcí.

❄︎❅❆ Registrujte se zde: ❆❅❄︎