Prodej končí za

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Knižní klub Mravenčí chůvy

Květen 2023 – Květen 2024

 

Roční online program, ve kterém získáte spolehlivého průvodce při výběru knih pro vaše děti (4–9 let)

DOKONČETE OBJEDNÁVKU ZDE:

✅ Chci získat roční vstup do Knižního klubu Mravenčí chůvy V CELKOVÉ HODNOTĚ 7080 Kč

NYNÍ V PRODEJI DO 4. 5. 2023 (VČETNĚ BONUSŮ) za cenu 5460 Kč

Roční online program bude probíhat v členské sekci na webové stránce Mravenčí chůvy a také ve facebookové skupině Knižní klub Mravenčí chůvy, do které získám přístup po zaplacení Klubu.

Nový obsah klubu bude zveřejňován pravidelně a to v režimu “běžného roku” (březen – červen a září – únor) a v “letním režimu” (červenec – srpen).

 

V průběhu “běžného režimu” každý měsíc v klubu získám:

  • video zaměřené na tematické představení kvalitních knih;
  • video zaměřené na knižní novinky s doporučením, pro koho je kniha ideální;
  • online setkání na Zoomu, ve kterém lektorky doporučí knihy konkrétním dětem na základě předem vybraných dotazů nebo poradí v oblasti čtení dětí;
  • metodický list na vybranou knihu v PDF, který vám pomůže s knihou pracovat;
  • seznam zmiňovaných knih v PDF nebo přehledné tabulce; 
  • možnost zapojovat se po celou dobu kurzu do diskuzí ve speciální facebookové skupině, sdílet své tipy na knihy, myšlenky a zkušenosti a pokládat otázky a dostávat odpovědi od lektorek. Získám také povzbuzení a inspiraci od dalších členů klubu

V průběhu července a srpna 2023 bude režim Klubu upraven a během něj získám obsah v rozsahu jednoho měsíce klubu.

Chci získat také DÁREK navíc v podobě obsahu ARCHIVU celého obsahu Knižního klubu Mravenčí chůvy (od května 2022)

Chci získat druhý DÁREK navíc v podobě VSTUPU do Knihovny Mravenčí chůvy 

✅  Vím, že prodej klubu je ČASOVĚ OMEZENÝ

  • Jakmile nabídka skončí, moje možnost vstoupit do Knižního klubu Mravenčí chůvy za těchto podmínek už nebude možná

✅ Chci vstoupit do Knižního klubu Mravenčí chůvy!

Abych dokázal děti ve věku 4–9 podpořit ve čtení doporučováním vhodných knih

…………………………………………………….

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

✔︎ Vaše údaje jsou v bezpečí

Všechny vaše údaje jsou u nás jako v bavlnce a nepředáváme žádné informace třetí straně. Naše podmínky zpracování osobních údajů najdete zde.

✔︎ Máte otázky?

V případě, že máte jakékoliv otázky, neváhejte nás kontaktovat na e-mailu: kontakt@mravencichuva.cz nebo na tel. 776 765 007. Telefonicky jsme vám k dispozici každý den mezi 9. a 18. hodinou.

✔︎ Knižním klubem vás budou provázet autorky projektu Mravenčí chůva

Marie Podvalová
Julie Dominika Zemanová

Dětských knih dnes vychází stovky, možná i tisíce, a najít v nich ty s přidanou hodnotou je opravdu mravenčí práce. Velmi mi vyhovují tematicky zaměřené měsíce, kdy člověk získá povědomí o knihách, které by jinak v knihovně či knihkupectví složitě hledal, protože nejsou na jednom místě. Stejně tak i tipy na knižní novinky, v nichž se synem vždy najdeme něco, co prostě musíme přečíst. Osobně mám velmi ráda online setkání, během nichž se diskutuje, vzájemně porovnáváme zkušenosti a radíme si. Jsem moc vděčná za to, že jsem mohla poznat Mravenčí chůvy – Marii a Julii, a stát se součástí jejich Knižního klubu. Jejich laskavý přístup, tipy a rady, jak s dětmi číst a jak v nich vzbudit vášeň pro čtení, výběr kvalitních knih i velmi inspirativní rozhovory s hosty, to vše (a nejen to) jsou důvody, proč jsem a chci být součástí Knižního klubu Mravenčí chůvy a proč bych jej doporučila všem rodičům, kteří mají zájem se svými dětmi číst a vést je ke čtenářství.

Tereza Krupičková

maminka téměř šestiletého syna, členka Knižního klubu Mravenčí chůvy

Doporučuji všem, protože kromě spousty tipů na knížky, práci s nimi a odkazů na odborné zdroje, jsem měla v kurzu i stoprocentní individuální péči. Děkuji moc za Vaši práci!

Bára Janíčková

maminka, členka Knižního klubu Mravenčí chůvy

Chvíle společného čtení jsou pro mne jedny z nejhezčích chvil strávených s dětmi. Když jsme se s dětmi přestěhovali do zahraničí, čtení se pro nás stalo i jednou z důležitých a zároveň pěkných aktivit, jak si uchovat a rozvíjet český jazyk. I když se dnes dá nalézt mnoho informací o knihách na internetu, zjistila jsem, že na dálku se knihy vybírají velmi těžko. Začala jsem proto sledovat Mravenčí chůvy Jůlii s Marií a když nabídly členství v Klubu Mravenčí chůvy ráda jsem do něj bez váhání vstoupila. Kromě inspirace a orientace v nových knihách čerpám v přátelském klubu i motivaci pro práci s dalšími malými čtenáři ve zdejší krajanské knihovně. Klub mohu doporučit všem rodičům, kteří rádi sdílí zájem o dětskou literaturu.

Veronika Loeffelholz

maminka dvou dětí, učitelka a knihovnice v České škole v Řezně, členka Knižního klubu Mravenčí chůvy

Mravenčí chůva je profesionálně fungující platforma, která propojuje široké spektrum lidí se společným zájmem – kultivovaně, lidsky a poučeně provázet naše děti světem příběhů a knih. Co moc oceňuji je respektující a citlivý přístup, skvělá organizace a propagace. A já jsem velice vděčná za její vznik. Díky, chůvy!

Petra Kobelová

knihovnice, členka Knižního klubu Mravenčí chůvy

Knih vychází nepřeberné množství a obzvláště mezi literaturou pro děti je důležité dokázat rozpoznat kvalitní tituly, ať už pro rodiče, učitele a knihovnice nebo třeba čtenářské kroužky. Knihy, které jsou pečlivě zpracované po stránce příběhu, jazyka, ilustrací i typografie, které (nejen) dítě rozvíjejí (aniž by si toho nutně muselo všimnout) a v neposlední řadě baví.

Přesně s tímhle pomáhá Mravenčí chůva a zaplňuje tak mezeru, která v knižním světě dlouho zaplnit potřebovala. 

Alena Stowasserová

produkční nakladatelství Meander

Naprosto skvělé jsou všechny tipy na knihy a jak s nimi pracovat a rozdělení knih podle zájmů a čtenářské vyspělosti dítěte.

Michaela Topinková

maminka